niedziela, 9 kwietnia 2017

Koktajl z buraka i sok z brzozy, czyli wiosenny detox!


Firma OLEOFARM przesłała mi do przetestowania sok z buraka oraz sok z brzozy. Ten drugi wypiłam oczywiście sauté, bo bardzo lubię, a z pierwszego przygotowałam pyszny koktajl :-)

Sok z brzozy bez dodatku cukru, konserwantów, bez aromatów, nierozcieńczany wodą, pasteryzowany. otrzymywany jest wczesną wiosną z pni drzew brzozy i zbierany jest w okresie od pojawienia się pierwszych pączków na drzewie do czasu rozwinięcia się liści. Charakteryzuje się jasno słomkowym kolorem i neutralnym, delikatnym smakiem. Sok z brzozy stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety i może być spożywany przez osoby w każdym wieku, również dzieci, bez ograniczeń ilościowych. Warto go pić zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym i w okresie przesilenia wiosennego.Sok z buraka z dodatkiem witaminy C, betaVital - zawiera sok bezpośrednio otrzymywany z buraka zwyczajnego, z dodatkiem witaminy C. Posiada lekko kwaśny smak oraz charakterystyczną dla buraka barwę i zapach. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością witaminy C. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Sok warto pić zarówno w okresie letnim jak i w okresie jesienno-zimowym oraz w okresie przesilenia wiosennego. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Zrobiłam z niego pyszny koktajl, który aby przygotować zmiksowałam blenderem 50 ml soku z buraka, 200 ml soku jabłkowego i 1 banan. W sam raz na pożywne i zdrowe śniadanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz