piątek, 4 marca 2016

Śniadanie w Szczecinie: Buffet Daily Fresh al. Niepodległości 23


Ocena: 4/5
Plusy: duże porcje, rewelacyjna promocja na kawę za 2,50 zł, ładny wystrój, miła obsługa
Minusy: trochę "bez smaku"
Porcje: duże
Ceny: niskie
Godziny otwarcia: pon-sob od 10, w ndz od 12, więc na śniadanie już się nie załapiecie ;-)


Kolejne miejsce na śniadaniowej mapie Szczecina odwiedzone :-) Lokal bardzo ładny, nowiutki, dużo stolików. W razie gdyby nie było miejsca parkingowego w okolicy, to można zaparkować w pobliskiej Kaskadzie. Obsługa bardzo sympatyczna. Lokal serwuje śniadania do godziny 12, ale już od otwarcia można korzystać z bufetu, jakby ktoś miał ochotę na coś konkretniejszego.


Ja oczywiście byłam zainteresowana wyłącznie ofertą śniadaniową. Znalazły się tam 4 dość klasyczne pozycje. Wybrałam "Śniadanie a'la Buffet" w cenie 10,90 zł z kawą lub herbatą do wyboru, a także omlet za 8,90 zł. Bardzo fajna jest obecnie promocja na kawę - każda kosztuje 2,50 zł (nawet latte!). Szczerze, tak tanio to nigdzie nie ...


Zamówiłam kawę latte... Przygotowana była w ekspresie ciśnieniowym, mleko prawdziwe, cukru też nie pożałowali :-)


Natomiast jeśli chodzi o herbatę do zestawu, to otrzymałam tylko wrzątek, a herbatkę wybrałam sama z 6 różnych smaków :-) Bardzo fajnie!


Porcje śniadaniowe okazały się być bardzo obfite (zwłaszcza, jak na taka cenę). Niestety brakowało im smaku :-( Jajecznica wg mnie trochę za mało ścięta, bo rozlewała się po talerzu, ja bym do oleju dorzuciła trochę masła i podsmażyła 30 sekund szynkę przed wbiciem jajek - wtedy jajecznica by dostała trochę smaku. Szczypta soli też by nie zaszkodziła ;-)


Z omletem sytuacja podobna... Brakowało soli i masła dodanego do smażenia. Troszkę był twardawy, bo chyba z samych jajek. Dużo lepiej byłoby dolać do jajek mleka i nieco ubić rózgą/trzepaczką. Wtedy byłby lżejszy. 


Podsumowując, Buffet to ładne i niedrogie miejsce, ale jak dla mnie kucharze muszą jeszcze trochę podrasować swoje dania śniadaniowe ;-) 

Link do FanPage: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz