sobota, 30 stycznia 2016

Dom Chleba - Szczecin - al. Niepodległości 2


Ocena: 4/5 
Plusy: smaczne kanapki ze świeżego pieczywa, mocna kawa, szybka obsługa, bardzo ładny wystrój
Minusy: brak ciepłych śniadań
Porcje: jak to kanapki ;-)
Ceny: dość tanio
Godziny otwarcia: pon-pt od 6, sob od 7Dziś odwiedziłam bardzo fajne miejsce, które chyba trochę nie do końca ma wykorzystany swój potencjał. Dom Chleba do piekarnia i cukiernia Asprodu, w której napijemy się również kawy. Wystrój bardzo ładny, a w środku dużo miejsc do siedzenia - pod oknem przytulne loże, a po środku stoliki z designerskimi krzesłami. Niestety, większość osób w porze śniadaniowej przychodzi to pieczywo na wynos... A wybór jest bardzo duży :-) Bułki i chleby...Ale też różne słodkości, jak to w cukierni :-)Mnie jednak najbardziej interesowało, coś typowo śniadaniowego i trafiłam do gabloty z kanapkami po 5,99 zł za sztukę. Dostępne były 3 rodzaje z mozzarellą, kurczakiem lub szynką i jajkiem oraz dodatkiem świeżych warzyw.


Ja wybrałam kanapkę tradycyjną z szynką, żółtym serem, jajkiem i warzywami. Muszę Wam przyznać, że była pyszna, choć taka "zwykła". Dużą rolę niewątpliwie odegrało tu świeżutkie pieczywo :-) Muszę też przyznać, że byłam po niej syta na długo. Do kanapki dobrałam kawę "białą" za 6 zł. Kawa choć mała, to mocna i dobrze stawiała na nogi. Do kawy dostała spienione mleko do samodzielnego zabielenia napoju.


Dlaczego uważam, że miejsce ma niewykorzystany potencjał? Dlatego, że jest pięknie i praktycznie urządzone i idealnie sprawdziło by się jako śniadaniownia. Ale sądząc po porannym ruchu, może niekoniecznie właścicielom na tym zależy, bo tak swoje "ugrają". Ale jeśli macie ochotę na świeżutką kanapkę na śniadanie i dobrą kawę, to polecam Dom Chleba. Przy okazji zrobicie sobie zakupy do domu ;-)

Link do strony: http://asprod.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz