niedziela, 29 listopada 2015

Zdrowie w jagodzie, czyli ekologiczne pasty Liqberry dla dłuższego, lepszego życia!


Dziś chciałabym Wam przedstawić fajny produkt, o którym sama do niedawna nie wiedziałam. Pewnie wszyscy wiecie, że jagody, borówki i żurawina są bardzo zdrowe ze względu na bogactwo witamin i antyoksydantów. A czy wiedzieliście, że wiele z tych i innych dobrodziejstw znajduje się w pestkach? 

Pestki są niestety zbyt małe, żeby je pogryźć, a niestety jeśli nie przegryziemy pestki, to przeleci ona przez nasz układ pokarmowy w zasadzie w stanie niezmienionym... Liqberry wpadło na genialny pomysł i zastosowali nowoczesną technologii, która umożliwia przetarcie owoców wraz z pestkami. Dzięki temu pasty otrzymują dodatkowe wartości odżywcze, które pierwotnie zamknięte są we wnętrzu nasion. Co więcej, wszystkie dobrodziejstwa owoców są przyswajane z takiej pasty w 100 %.
Pasty Liqberry można mieszać z wodą, sokami, koktajlami owocowymi, naturalnym jogurtem itp., ale efekt osiąga się spożywając oddzielnie 2 łyżki stołowe (30g) pasty LiQberry, 30 minut przed posiłkiem, 2-3 razy dziennie. Pasty pakowane są w szklane butelki z szerokim otworem, w który bez problemu włożymy łyżkę. Wszystko jest bardzo estetycznie zapakowane i dobrze zabezpieczone przed ewentualnym zbiciem butelki.


U mnie "na pierwszy ogień" poszła pasta jagodowa. Jest bardzo smaczna, gęsta i czuć, że nie jest dosładzana. Już się nie mogę doczekać, aż przygotuję z nią jakieś śniadanie :-)


Zapraszam na Facebook'a super past Liqberry: 


oraz na stronę internetową po inne ciekawe informacje i zakupy:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz