niedziela, 15 listopada 2015

Współpraca i konkurs z SOTI Natural - wygoda, natura, detoks!


Współpraca z SOTI Natural to nie tylko konkurs z wieloma nagrodami dla Was, ale także dla mnie możliwość testowania kolejnego bardzo, bardzo ciekawego produktu - zielonej herbaty parzonej w specjalny sposób (niedostępny w warunkach domowych), co gwarantuje wysoką zawartość antyoksydantów. A teraz najlepsze ;-) SOTI Natural ma 0 kalorii!!!

Tak wiec udałam się do Empika, bo tam można kupić SOTI (aktualnie jest na promocji za 7,99 zł za butelkę) i rozpoczęłam testowanie. Jako, że SOTI nie jest niczym słodzona, to w smaku jest gorzka, jak to niesłodzona herbata, ale przy tym nie jest wcale cierpka. Poza tym ma słodki, jakby kwiatowy aromat (zapach) i przez to sprawia wrażenie lekko słodkawej. Wszak udowodnione jest, że część smaku to zapach - wystarczy, że sobie przypomnicie, jak smakują potrawy, gdy macie zatkany nos.


Podoba mi się, że w końcu na rynku dostępny jest produkt, który nie jest przeładowany cukrem, a potem zakwaszany, żeby uzależniać nasz mózg. Obecnie cukier (i inne takie m.in. syropy glukozowo-fruktozowe) atakują nas z każdej strony, dlatego nie dostarczajmy sobie zbędnych kalorii z piciem. Zobaczcie porównanie:


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o herbacie SOTI Natural, a także sprawdzić, gdzie możecie ją kupić, koniecznie zajrzyjcie na stronę:


Pamiętajcie też, że do 05.12.2015 roku trwa konkurs na FanPage Śniadanie u Basi, w którym możecie wygrać nagrody od SOTI Natural.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz