wtorek, 10 listopada 2015

KONKURS z SOTI Natural - Zieloną herbatą zaparzoną lepiej!


Zrób sobie prezent na Mikołajki i wygraj super nagrody od SOTI Natural - Zielona herbata zaparzona lepiej. Zwycięzców będzie aż 6!!! 3 osoby wygrywają zestaw produktów SOTI Natural, a dodatkowo 3 osoby z Warszawy (lub te, które akurat do Warszawy się wybierają) wygrywają podwójne zaproszenia do kina Luna na dowolny seans.

Konkurs odbywa się na FanPage Śniadanie u Basi:

Co zrobić, aby wygrać?
2. Polub i udostępnij post konkursowy
3. Napisz w komentarzu, co chcesz zrobić z zapasem herbaty SOTI Natural - może to być przepis, albo odpowiedź np. z kim się podzielisz, albo że się nie podzielisz ;-)
4. Jeśli chcesz też walczyć o bilety do kina, wpisz na początku komentarza: WARSZAWA

Wyniki już 6 grudnia!!!

SOTI Natural to jedyna prawdziwie parzona zielona herbata premium w butelce.
Przygotowana dla Ciebie z unikalnego gatunku zielonej herbaty Gyokuro, który został przez nas wybrany z powodu wysokiej zawartości naturalnych katechin, L-teaniny, garbników oraz antyoksydantów. 


Nie dodaliśmy cukru, chemicznych koncentratów czy stewii. Sposób w jaki zaparzyliśmy SOTI Natural gwarantuje unikalny zapach i wyjątkowy smak.
Nareszcie zielona herbata w butelce która zachowuje jej wszystkie walory - wygodnie i zdrowo!

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Ja jeszcze jej nie próbowałam, ale nie mogę się doczekać! A zwłaszcza kusi mnie to, że nie jest zawalona cukrem i innymi temu podobnymi :-) W końcu jakiś zdrowy napój na wyciągniecie ręki!

      Usuń