sobota, 24 października 2015

Raw & Happy, czyli superjedzenie inspirowane zdrowym życiem


Zawsze cieszy mnie możliwość przetestowania ciekawych produktów. A to co oferuje Raw & Happy jest nie tylko ciekawe, ale także mega zdrowe! I do tego część z nich to słodycze! Tego jeszcze nie było - zdrowe słodycze :-)

O co więc w tym wszystkim chodzi? Aby produkty Raw & Happy nie traciły wartości odżywczych, wytwarzane są ręcznie, nie przekraczając temperatury 45 stopni. Bez konserwantów, chemii i ulepszaczy smaku. Tajemnica jakości tkwi w prostej i rzetelnie przestrzeganej technologii. Znając grzechy współczesnego przemysłu spożywczego, Raw & Happy stawia na prostotę i zachowanie prozdrowotnych walorów używanych składników.


W ofercie Raw & Happy znajdziecie:

Krakersy Happy - to wytrawne krakersy stworzone z kiełkowanych nasion  które są składnicą 
cennych minerałów enzymów i witamin. Wyprodukowane zgodnie z zasadami RAW Food. Wartościowa alternatywa dla chleba.

Gryczanki - to słodka przekąska oparta o super zdrową kaszę gryczaną.

Kulki Rawnello - to naturalny wymiar słodyczy! Wiadomo, że orzechy, owoce i nasiona są skarbnicą cennych minerałów, enzymów i witamin. Jakość i witalność naszych smakołyków gwarantuje również specjalny proces produkcji, zgodny z zasadami RAW FOOD, w temperaturze poniżej 460C. 

Batoniki Yummy (nie ma na zdjeciu) - to naturalny wymiar słodyczy batony bakaliowe stworzone zgodnie z zasadami RAW food, bez dodatku cukru, zawierają wyłącznie składniki BIO.

Miałam już okazję spróbować gryczanek i Rawnello. To doskonała alternatywa dla słodyczy! Jeśli masz kłopoty z podjadaniem to sięgnij po przekąskę Raw & Happy, a wyjdzie i Ci na zdrowie. A już niedługo kilka inspiracji z produktami Raw & Happy pojawi się na blogu :-) 

Zapraszam serdecznie Fanpage Raw & Happy po dodatkowe informacje: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz