poniedziałek, 19 października 2015

Naturalnie mineralne wody lecznicze z Gorczańskiej Krynicy - na zdrowie!


Twój organizm nie wytrzymuje tempa otaczającego Nas świata? Masz mało energii i ciągle borykasz się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi? Gorczańska Wytwórnia Wód Mineralnych ma na to naturalne i bardzo proste rozwiązanie - lecznicze wody mineralne. 
W ofercie znajdują się 3 rodzaje wód, a każda jest bogata w dużą ilość dobrze przyswajalnego jodu. Polska niestety leży w obszarze niedoboru jodu, a jego brak musi być uzupełniany. Każdy z nas wie, że w ramach Programu eliminacji niedoboru jodu w Polsce mamy jodowaną sól. Ale przecież spożycie soli należy ograniczać w diecie i coraz więcej z nas to robi...Niedobór jodu został uznany przez Światową Organizację Zdrowia jako jeden z czynników mający bezpośredni wpływ na stan zdrowotności i populacji. Grozi on poważnymi konsekwencjami na poziomie populacyjnym. Jod stanowi podstawowy składnik hormonów tarczycy- tyroksyny i trojjodotyrozyny, regulujących wszystkie szlaki przemiany materii i wywierających decydujący wpływ na rozwój mózgu, jak również jest jednym z najsilniejszych przeciw-utleniaczy i działa ochronnie w procesach zapalnych i nowotworowych. 

Ale Gorczańska Krynica proponuje nam coś więcej niż wody bogate tylko w jod :-)


NA CHOROBY NEUROLOGICZNE I STRES SZCZAWA I

Unikatowy skład chemiczny mineralnej wody leczniczej Szczawa I korzystnie wpływa na schorzenia na tle nerwowym, depresję, nadpobudliwość, alergie, choroby układu oddechowego oraz infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. Woda jest nieocenionym towarzyszem diety na niedobór jodu oraz przy niedoczynność tarczycy. Skuteczna jest również przy zaburzeniach metabolicznych, a także w chorobach krwi.NA NIEDOBÓR JODU I CUKRZYCĘ DZIEDZILLA

Unikatowy skład chemiczny mineralnej wody leczniczej Dziedzilla korzystnie wpływa na niedoczynność tarczycy, schorzenia układu pokarmowego, w szczególności choroby błony śluzowej żołądka, zaburzenia wydzielania żółci oraz wspomaganie pracy układu krążenia ze wskazaniem na uszkodzenie mięśnia sercowego oraz miażdżycę. Woda jest nieocenionym towarzyszem diety na prawidłową podaż jodu oraz przy cukrzycy.


NA ANEMIĘ I NIEDOBÓR JODU HANNA

Unikatowy skład chemiczny mineralnej wody leczniczej Hanna korzystnie wpływa na choroby krwi, anemię niedobarwliwą, niedobór jodu, niedoczynność tarczycy, problemy z wydzielaniem żółci szczególnie wspomaga pracę wątroby oraz infekcje dróg moczowych, dnę moczanową oraz kamicę moczowa. Woda jest nieocenionym towarzyszem diety przy zaburzeniach metabolicznych oraz przy zwalczaniu otyłości.

Zapraszam na stronę https://woda-lecznicza.pl/ po więcej szczegółów i możliwość zamówienia :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz