niedziela, 9 sierpnia 2015

Współpraca z firmą Folwark - będzie pysznie i będzie konkurs :-)


Udało mi się nawiązać współpracę z kolejną firmą produkującą pyszne sosy :-) Wybór sosów Folwark jest ogromny, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja będę miała przyjemność przetestować 3 z nich widoczne na zdjęciu.


Firma Folwark powstała w 1991 r. Początkowo zatrudniając kilka osób zajmowała się jedynie produkcją majonezu. W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności rozszerzyła portfolio o wiele unikalnych produktów. Od 1.01.2015 r., kontynuuje działalność pod nazwą Kotaniec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dziś zatrudniając ponad 100 osób zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających konsumentów produkując nie tylko tradycyjne ale również unikalne sosy kuchni śródziemnomorskiej czy orientalnej. Od początku istnienia misją firmy było dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów o wyjątkowym smaku. Starannie dobrane receptury i szczególna dbałość o kompozycję przypraw decydują o doskonałych walorach smakowych.

Zdradzę Wam też sekret, że we wrześniu szykuje się konkurs, w którym tematem przewodnim będą właśnie sosy Folwark. Zajrzyjcie na stronę producenta i zobaczcie, jakie sosy mają w ofercie i już myślcie, co można by z mini przygotować :-) 


A jeśli chcielibyście dowiedzieć się, gdzie można kupić sosy Folwark, zajrzyjcie na mapkę: 


1 komentarz: